RK73G2ATTD22R6D
MFR.Part #
RK73G2ATTD22R6D
JLCPCB Part #
C6648589
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS