SR731JTTD1R3J
MFR.Part #
SR731JTTD1R3J
JLCPCB Part #
C2599647
Description
-55℃~+150℃ 1.3Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS