RN73H2ETTD6650F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6650F25
JLCPCB Part #
C4219951
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS