SFR01MZPJ225
MFR.Part #
SFR01MZPJ225
JLCPCB Part #
C5886864
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS