RN73H2ETTD4751F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4751F100
JLCPCB Part #
C4077600
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS