RN73R2ETTD1580F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1580F10
JLCPCB Part #
C2602901
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS