RK73B1JRTTD625G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD625G
JLCPCB Part #
C2598411
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2MΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS