SG73P2ETTD1741D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1741D
JLCPCB Part #
C4262758
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS