RN73H1ETTP5110C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP5110C25
JLCPCB Part #
C2535080
Description
-55℃~+155℃ 511Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS