SG73W2HTTE8R2K
MFR.Part #
SG73W2HTTE8R2K
JLCPCB Part #
C3978394
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS