RN73H1JTTD1521D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1521D25
JLCPCB Part #
C4264264
Description
1.52kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS