RN732BTTD9422B25
MFR.Part #
RN732BTTD9422B25
JLCPCB Part #
C4015172
Description
-55℃~+155℃ 125mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS