RN73R1ETTP2803B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2803B50
JLCPCB Part #
C4202951
Description
-55℃~+155℃ 280kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS