RN73R1JTTD11R7F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD11R7F50
JLCPCB Part #
C4305237
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS