HV732HTTE5494F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732HTTE5494F
JLCPCB Part #
C3985517
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 5.49MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS