RN73R1ETTP2612B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2612B25
JLCPCB Part #
C2506800
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 50V 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS