RN73H2BTTD48R7B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD48R7B50
JLCPCB Part #
C2558005
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS