SG73S1ERTTP5232D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP5232D
JLCPCB Part #
C7360200
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS