RN73H2ETTD6340D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6340D50
JLCPCB Part #
C3959497
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS