RN73R1ETTP2491F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2491F25
JLCPCB Part #
C2500361
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS