RN73R1ETTP2401F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2401F25
JLCPCB Part #
C4160609
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS