RN73R1ETTP2463F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2463F50
JLCPCB Part #
C3986113
Description
-55℃~+155℃ 246kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS