RN732ATTD2800A05
MFR.Part #
RN732ATTD2800A05
JLCPCB Part #
C4131906
Description
-55℃~+155℃ 100mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS