RN73H2ETTD14R2F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD14R2F100
JLCPCB Part #
C4177508
Description
-55℃~+155℃ 14.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS