RN73R1ETTP2292C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2292C25
JLCPCB Part #
C2521867
Description
-55℃~+155℃ 22.9kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS