RN732BTTD4532C25
MFR.Part #
RN732BTTD4532C25
JLCPCB Part #
C4030467
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS