RN732ATTD9881D50
MFR.Part #
RN732ATTD9881D50
JLCPCB Part #
C4245016
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS