RN73R1ETTP2292B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2292B25
JLCPCB Part #
C2507141
Description
-55℃~+155℃ 22.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS