RN73R1ETTP2051C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2051C25
JLCPCB Part #
C4283650
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS