RN73H1ETTP94R2C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP94R2C50
JLCPCB Part #
C2553931
Description
62.5mW 94.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS