RN73R2ETTD8250A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8250A10
JLCPCB Part #
C3962237
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS