RN73R2ATTD6203D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD6203D100
JLCPCB Part #
C2505656
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 620kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS