RN73R1ETTP1962C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1962C25
JLCPCB Part #
C3920396
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS