RK73B2HTTE122J
MFR.Part #
RK73B2HTTE122J
JLCPCB Part #
C6270120
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS