RN73H1JTTD1181D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1181D50
JLCPCB Part #
C4147857
Description
1.18kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS