RN73R1ETTP1910F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1910F25
JLCPCB Part #
C2499541
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS