RK73G1JRTTD1823D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1823D
JLCPCB Part #
C6973752
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS