RN731ETTP1140F50
MFR.Part #
RN731ETTP1140F50
JLCPCB Part #
C3922103
Description
-55℃~+155℃ 114Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS