RN73R1ETTP1762F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1762F50
JLCPCB Part #
C4127229
Description
-55℃~+155℃ 17.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS