RN73R2ETTD2321B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2321B10
JLCPCB Part #
C4291563
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS