SG73P1JTTD3742F
MFR.Part #
SG73P1JTTD3742F
JLCPCB Part #
C4000112
Description
-55℃~+155℃ 333mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS