RN73R1ETTP1642D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1642D50
JLCPCB Part #
C3961870
Description
-55℃~+155℃ 16.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS