RN73R2ETTD1620B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1620B25
JLCPCB Part #
C4106929
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS