SG73S2BTTD9531D
MFR.Part #
SG73S2BTTD9531D
JLCPCB Part #
C3926759
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS