RN73R1ETTP1200D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1200D50
JLCPCB Part #
C2499777
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS