RN731JTTD2290D25
MFR.Part #
RN731JTTD2290D25
JLCPCB Part #
C4272484
Description
-55℃~+155℃ 229Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS