RN73H2ETTD9102C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9102C10
JLCPCB Part #
C4078131
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS