RN73R2ETTD3481D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD3481D100
JLCPCB Part #
C2607099
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS