RN73H2ETTD8872F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8872F50
JLCPCB Part #
C4229916
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS