RN73H1JTTD16R9C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD16R9C50
JLCPCB Part #
C3920593
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS